OBCHODUJ SO SVOJÍM ODPADOM 

V rámci projektu "Obchoduj so svojím odpadom", ktorý je určený pre veľké obchodné spoločnosti, banky, poisťovne, štátne inštitúcie a nadnárodné spoločnosti, Vás Bezplatná skartácia s.r.o. zbaví dokumentov z archívov a Vašich priestorov určených na skartáciu a odmení Vás. 

U nás dostanete oveľa viac. My Vám na rozdiel od ostatných spoločností za papier zaplatíme. Čím viac dokumentov vytriedite, tým viac Vám zaplatíme. Platba za papier bude zrealizovaná po obhliadke v závislosti od kvality a množstva v súlade s platnou legislatívou a nariadeniami GDPR.  Ponúkame Vám možnosť byť osobne prítomný počas celého procesu skartácie dokumentov. Skartácia 1 tony papiera Vám zaberie približne 15 minút Vášho času. 

Cenu si s Vami dohodneme aj za dokumenty v šanónoch. Minimálne množstvo dokumentov je 10 ton. Vieme, že konkurencii sa to nepáči, ale my napredujeme a neprestávame. Ekologickou skartáciou dokumentov prispievame aj k ochrane životného prostredia. Naše podnikanie nie je o pretekaní sa s niekým, sústredíme sa na dlhodobé vzťahy so zákazníkmi a snažíme sa byť lepšími každý deň. Naša ponuka je najlepšia na trhu. 

Preberieme zodpovednosť za Vaše dokumenty ihneď po ich prevzatí a naložení do našich vozidiel. 

NEPLAŤTE FIRMÁM ZA NIEČO, ČO VÁM BEZPLATNÁ SKARTÁCIA PONÚKA ZDARMA.

Kontakt: +421 902 265 449